3. SNL – Center 2018/19

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#601

Odgovor Napisal/-a zmaj » 15. Feb 2015 21:13

Hmm dopuscam moznost da so zagorjani igrali z mladinci ivancne..

mali20
Prispevkov: 13
Pridružen: 28. Jan 2012 16:51

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#602

Odgovor Napisal/-a mali20 » 16. Feb 2015 10:23

zagorje je igral proti mladincem ivančne, kajti članska ekipa je isti dan igrala proti radomljam b in zmagala.

knap
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Jan 2014 12:07

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#603

Odgovor Napisal/-a knap » 16. Feb 2015 15:32

knap-radic
Od kje ti to, ker nimam veze z njim? :shock: O teh podatkih slišim prvič, da je kdo od uprave odstopil. Po mojih informacijah imajo trenerji mlajših selekcij poravnano vse, za članskega pa ne vem. Ne poznam razlogov za njegov odstop. Očitno jih ti, ker si dobro informiran. :cast:

zasavc
Prispevkov: 37
Pridružen: 06. Avg 2014 23:13

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#604

Odgovor Napisal/-a zasavc » 20. Feb 2015 21:25

Če ima kdo kaj več informacij. Kaj se dogaja z zasavskima kluboma. Nihče ud njiju od zaključka jesenskega dela in podal nikakršnih informacij ali se je kaj dogajalo v prestopnem roku. V Rudarjevem primeru kaj je sedaj s trenerjem ali je odstopil ali je ostal večina klubov igra prijatelske tekme že kar nekaj časa. Rudar je mislim da v tem tednu igral prijateljsko tekmo z Litijo rezultat mi ni znan ni bilo in ni nobene informacije okoli te tekme

V Rudarju se nekaj plete informacije so take da je v rudarju izjemno slaba atmosfera od vodstva kluba do igralcev in rudar naj bi imel izjemno srečo da je konec prestopnega roka

Amel Mrvoljak zapušča vrste Rudarja(oziroma preneha z igranjem dokler je član rudarja do prestopnega roka)

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#605

Odgovor Napisal/-a zmaj » 21. Feb 2015 04:17

V Rudarju se ne dogajajo nic kaj lepe stvari... trener je odstopil ze nekaj casa nazaj... bojda naj bi odstopila tudi uprava... igralci so pridno trenirali clansko mostvo je bilo na visokem nivoju kar se tice treningov in udelezbe ipd... zdaj pa so ostali brez podpore vodstva kluba...žal... Pri sosedih v zagorju klub vodi ena oseba in kljub neki blokadi zaradi neplacila sodnikov se mi zdi, da klub ima prihodnost... clanska ekipa se najverjetneje odpravlja celo na priprave nekam na morje... moram pa priznati da je trboveljska uprava nekako resila klub za cas enega leta.. namrec odstop so pametno tempirali na cas po prestopnem roku ker v nasprotnem primeru bi verjetno nekaj igralcev prestopilo k sosedom v zagorje... kar bi pomoje pomenilo resno tezavo za clansko mostvo rudarja... lahko pa bi delovala oba kluba in to kako delovala ce bi bilo vec sodelovanja...

knap
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Jan 2014 12:07

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#606

Odgovor Napisal/-a knap » 21. Feb 2015 07:51

Po mojih informacijah naj bi bil novi trener Bahrija Hadžić, ki je bil eden izmed kandidatov že pri zadnji izbiri, ko je bil nato izbran Navratil. Novi trener naj bi ekipo prevzel v ponedeljek. Glede odstopa uprave še vedno nimam informacij, če je temu res tako mora biti čim prej sklicana skupščina kluba. Tudi ko je bila v Trbovljah uprava na visokem nivoju in so bile zadeve urejene, so bili posamezni igralci in nekateri posamezniki nezadovoljni. Sedaj se bodo v Trbovljah za nekaj časa izognili vsaj temu. :mrgreen: V Zagorju članski ekipi glavo nad vodo držijo posamezni igralci članske ekipe, ki to delajo s srcem in zagnanostjo. V Trbovljah takih posameznikov pri članski ekipi trenutno ni, morda kakšen med mlajšimi igralci. Vendar je to igra na kratek rok in se stvar lahko hitro podre. Imajo pa mogoče v Zagorju to srečo, da že kar nekaj let klub vodi ena in ista oseba. Očitno potem to nezadovoljstvo z leti usahne. Verjetno bo tako ostalo še nekaj časa, saj v tem trenutku glede na težke razmere v Zasavju, nihče nima pretirane želje delati v športu in se izpostavljati odgovornosti ter na koncu vsega še prenašati nezadovoljstvu posameznikov. Vendar tudi v Zagorju kar se kluba tiče in prihodnosti ni slika nič boljša kot v Trbovljah, le da pametno molčijo in tega ne razlagajo širši okolici, ampak zadeve ostajajo znotraj kluba. Oba kluba sta trenutno na nizkem nivoju, kar je žalostno za to regijo. Kdo pa je trener v Zagorju, še vedno Cirar?

nogometaš
Prispevkov: 689
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#607

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 21. Feb 2015 10:01

Ne vem, da je res tako vse ( črno ). Sigurno je da ta tretja liga NI zanimiva, tudi za vlagatelje ne. NUJNO bi bilo spremenit in ponovno it na dve tretji ligi. Dovolj je klubov, ki bi to finančno zmogli in verjamem, da bi se prej našli sponzorji. Seveda nekateri klubi ki nebi bili za to, imajo možnost občinsko ligo. Nekdo je napisal, da ima v Prekmurju vsaka vas nogometni klub; pa mislite, da je to normalno !!?? Pa seveda, da morajo jamrat, da nimajo denarja in nebi bilo nič narobe, če bi jih nekaj ( ugasnilo ) !

vodafone12345
Prispevkov: 12
Pridružen: 21. Feb 2015 00:22

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#608

Odgovor Napisal/-a vodafone12345 » 21. Feb 2015 12:12

Po informacijah, naj bi Mrvoljak Amel res prenehal trenirati. Ali kdo ve zakaj?? Če je to res, potem bo obramba Rudarja kot preluknjana mreža, velik minus za Rudar. Zame je med top 5 branilci v Sloveniji. Ta fant bi moral igrati v eni od 5-ih najmočnejših lig na svetu, samo če bi treniral v kakšnem profesionalnem klubu in bil obkrožen s pravimi ljudmi!!!!

janko
Prispevkov: 78
Pridružen: 06. Sep 2014 10:41

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#609

Odgovor Napisal/-a janko » 21. Feb 2015 18:22

če je informacija glede amela točna ,kar upam da ni,potem je to škoda za ekipo.je pa dejstvo ,da to ni nič novega.pred časom ,ko se je vračal po poškodbi in je samo treniral so mu bili dolžni v klubu za nekaj treningov,mizerna vsota,pa ni hotel več igrati.je pa res ,da so v tistem obdobju baje nekateri posamezniki dobili minalno plačo.toliko pa mislim, da moramo biti pošteni tudi do vseh ,ne glede na vsote.če bi uprave v vseh klubih igralcem nalile čistega vina in premije tempirale na realnih zmožnih financah za klub bi bila slika precej bolj jasna.

zasavc
Prispevkov: 37
Pridružen: 06. Avg 2014 23:13

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#610

Odgovor Napisal/-a zasavc » 22. Feb 2015 11:25

Karšne imam sam informacija naj bi Mrvoljak prenehal z igranjem dokler bo uprava takšna kot je. Kmalo bo skupščina kluba in pričakujejo se korenite spremembe v klubu. Sam trener Hadžić je za moje pojme slaba izbira za ekipo Rudarja sploh v tem trenutku spovnim da je ze kar nekaj casa nazj biu trener rudarja in mislim da tudi predsednik kluba. Kot trener se ni izkazal za moje pojme ni zrel za vodenje članske ekipe vsaj ne v tem trenutku. Upam pa da bo v ekipo dajal več mladih igralcev ker to ta ekipa potrebuje.

Zagorje je zapustil Karamarkovic ki je odšel v 3 hrvaško ligo

vodafone12345
Prispevkov: 12
Pridružen: 21. Feb 2015 00:22

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#611

Odgovor Napisal/-a vodafone12345 » 22. Feb 2015 12:10

Nepravilne informacije imate, sploh vi Janko. Kakšen denar omenjate?? Kaj vam pa je. Fant je prenehal zaradi izbire trenerja. Par let nazaj ko je Bahrija bil trener Rudarja, je Mrvoljaka drkal v glavo, kar sem zvedel od njega samega, ko sem ga uprašal. Zasavc, glede trenerja se strinjam s teboj!

janko
Prispevkov: 78
Pridružen: 06. Sep 2014 10:41

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#612

Odgovor Napisal/-a janko » 22. Feb 2015 12:24

no ti bom odgovoril ,čeprav to ni bil moj namen.ko je bil trener tone in je bil denar pri hiši so ljudje dobivali plačo amelu so bili dolžni 10 eu in je bila štala v slačilnici,vračal se je po poškodbi kolena.vsaj tako se je govorilo po stadionu.če je pa vse točno pa seveda ne morem vedel.ulica pač govori.velikokrat ni daleč od resnice

amel
Prispevkov: 5
Pridružen: 22. Feb 2015 04:59

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#613

Odgovor Napisal/-a amel » 22. Feb 2015 16:27

Se bom kr sam javu. Prosim Janko da ne širiš kr ene neumne informacije in laži o meni. Že tle si zgrešiu, da sm se vraču po poškodbi kolena, ko je biu Tone trener. Oba kolena sm operiru 7 let nazaj, Tone je biu pa trener Rudarja 3 lete nzaj. Ulica, tribuna, usi tko vete več o nas in ekipi, kot mi sami. Res pa je da so mi bili dolžni ko je biu Tone trener, ampak ne 10 eur. Dodaj še eno nulo in še nekaj zraven, ker takrat je bilo na Rudarju dosti denarja in zneski ki smo jih dobivali, niso bili majhni, ampak na ravni 1.lige. Noben pa ni nehu trenirat, razen 1x ko so zamujali s plačilom in takrat cela ekipa ni trenirala. Razlog da sem zdaj nehal trenirat, je pa že vodafone12345 napisal. Lep pozdrav

knap
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Jan 2014 12:07

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#614

Odgovor Napisal/-a knap » 22. Feb 2015 18:10

Rudar Trbovlje - Šmartno 0:1 (gol iz 11-m)

Ogledal sem si tekmo in bil pozitivno presenečen nad pristopom in igro domače ekipe. Ponovno se pojavljajo težave pri doseganju zadetkov in prevelika nervoza Sotenška, ki nato brez razloga znervira celotno ekipo. Nasplošno pa pozitiven vtis.

zasavc
Prispevkov: 37
Pridružen: 06. Avg 2014 23:13

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#615

Odgovor Napisal/-a zasavc » 22. Feb 2015 20:11

Rudar dela neumnosti tako kot že nekaj časa zaradi takih stvari izgubljamo igralce ki potem odidejo h sosedom. Upam da se bo z Amelom kdo vsedel in se pogovoril da se vrne nazaj na teren drugač bo tudi on odšel h sosedom. Predvsem bi moral to narediti trener da razčistita stvari in začneta novo poglavje seveda pa je odvisno ali ima Amel željo igrati pod njegovim vodstvom in ali ga trener potrebuje. Zelo slaba odločitev kluba da vrne na položaj trenerja nekoga ki ni dosegel nikakršnih uspehov s tem klubom in prav zanimajo me njegove tekme

Knap lahko kaj poveš več o tej tekmi kako so se pokazale "okrepitve" je dobil kdo od mlajših priložnost???
Zakaj nekdo Sotenšku pač ne pove kar mu gre ne pa da širi slabo vzdušje potem na ostale. Za napad smo pa že itaq vedli vsi kako bo v nadaljevanju sezone teško bodo dosegali gole upam pa da bodo kaj prenesetili napadalci in da ne bo večjih lukn v obrambi

janko
Prispevkov: 78
Pridružen: 06. Sep 2014 10:41

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#616

Odgovor Napisal/-a janko » 22. Feb 2015 21:00

rad bi odgovoril amelu za katerega mi je žal če bo prenehal z igranjem ,vendar življenje gre naprej.napisal sem ,da je bilo takrat pri klubu dosti denarja in da so nekateri dobili plačo,koliko so bili tebi dolžni sem slišal pa dvomim da se o tisti situaciji kaj dosti motim ker nisi igra ampak na trenutke samo treniral,lahko da lahko govoriva o različnih zaostankih pa vseeno naj bo po tvoje,da bo volk sit in koza cela,nebi rad prilival olja na ogenj ob že tako dobrem vzdušju v klubu.kar se zadnje tekme tiče je pa zanimivo da nekaterih igralcev sploh še ni bilo blizu,verjetno se bodo spet prikazali ob začetku prvenstva in bili glavna violina kot vedno.bolje bi bilo da fantje in mi umirimo žogo in pustimo času čas.ker finančno stanje in klima glih nista na ne vem kakem nivoju pa bomo videli kdo sploh pripada klubu ali mu je samo za kake druge interese

amel
Prispevkov: 5
Pridružen: 22. Feb 2015 04:59

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#617

Odgovor Napisal/-a amel » 22. Feb 2015 22:06

Razumem Janko. Ko je Tone biu trener sem treniral in igral redno v četrti ligi, ter Rudar skupaj z ekipo in trenerji pripeljal u 3.ligo. Pa lahko ti potrdim, da se ni šlo za 10 eur, ampak precej več. Ni problema. Ne verjemi pa usem govoricam, teh je tko al tko preveč okoli našega stadiona in ulici. Upam samo, da bo s klubom šlo na boljše, se tko zavedamo da situacija ni rožnata, kot sama država in naša regija Zasavje. Fajn navijaj za Rudar in bodi pozdravljen

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#618

Odgovor Napisal/-a Astoria » 23. Feb 2015 05:46

amel napisal/-a:Dodaj še eno nulo in še nekaj zraven, ker takrat je bilo na Rudarju dosti denarja in zneski ki smo jih dobivali, niso bili majhni, ampak na ravni 1.lige.
Ja potem pa tak ni čudno da raznorazni klubi propadajo ali pa životarijo, če se dogajajo take stvari, da, ko je denar, se celo v četrti ligi delijo plače na ravni prve lige.

Totalna nesposobnost uprave kluba. Namesto racionalno ravnanje z denarjem, je razmetavanje slednjega. Potem pa, ko ga več ni, pa štala.

janko
Prispevkov: 78
Pridružen: 06. Sep 2014 10:41

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#619

Odgovor Napisal/-a janko » 23. Feb 2015 07:33

amel upam da te bomo še lahko videli v dresu rudarja in uživali v borbeni in dobri igri za knape.veliko nogometnih uspehov še naprej pa brez zamere

PetaLiga
Prispevkov: 20
Pridružen: 19. Jan 2015 17:28

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#620

Odgovor Napisal/-a PetaLiga » 23. Feb 2015 10:31

Astoria napisal/-a:
amel napisal/-a:Dodaj še eno nulo in še nekaj zraven, ker takrat je bilo na Rudarju dosti denarja in zneski ki smo jih dobivali, niso bili majhni, ampak na ravni 1.lige.
Ja potem pa tak ni čudno da raznorazni klubi propadajo ali pa životarijo, če se dogajajo take stvari, da, ko je denar, se celo v četrti ligi delijo plače na ravni prve lige.

Totalna nesposobnost uprave kluba. Namesto racionalno ravnanje z denarjem, je razmetavanje slednjega. Potem pa, ko ga več ni, pa štala.
Meni je nasploh čudno, da se v teh amaterskih ligah sploh plačuje igralce.

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov