Če gre v Zavrču za popolnoma nov klub, potem kazen jasno ne velja.
Mislim, da bo Koper edini primer v SLO nogometu, ki se bo po kazni vrnil nazaj, ali pač kdo pozna še kak primer.
NK Zavrč
- Viator&Vektor
- Prispevkov: 6994
- Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
- Klub: Železničar
Re: NK Zavrč
Svoboda. 2007 so jih vrgli iz 3.SNL v peto ligo zaradi financ, zdaj se pa vračajo. 
Bolje izpasti glup, kot iz lige.
- Viator&Vektor
- Prispevkov: 6994
- Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
- Klub: Železničar
Re: NK Zavrč
Najprej iz druge, pol pa še iz tretje.
Ampak v drugi bi tudi po rezultatu izpadli.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.
- janbuc
- Prispevkov: 6037
- Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
- Klub: FC Barcelona
- Kraj: Šmartno pri Litiji
- Kontakt:
Re: NK Zavrč
Prišla Italijana Guardascione, ki sta bila celo v Domžalah.
https://planetnogomet.si/novice/zavrc-v ... ione-6-26/
https://planetnogomet.si/novice/zavrc-v ... ione-6-26/
Kdo je na strani
Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost