Job offer for sport fans

Zaklenjeno
Live Scouting
Prispevkov: 1
Pridružen: 01. Mar 2013 11:05

Job offer for sport fans

#1

Odgovor Napisal/-a Live Scouting » 03. Mar 2013 19:32

Hello,

I represent one of the world's most reputable companies for gathering and providing real-time sports data. We are currently recruiting match live-reporters in Slovenia. We need people who are over 18, love sports and speak intermediate English. No previous experience needed, training match must be passed before starting real duties. We pay 35 euros per match plus we reimburse your travel expenses.

Visit www.sportlivescouting.com for more information and send us an email to info@sportlivescouting.com if you are interested.

Sorry for the English language, but I don't speak Slovenian very well, that is why I will only use google translate to copy and paste.

Zdravo,

I predstavljajo eno izmed najbolj uglednih svetovnih podjetij za zbiranje in zagotavljanje realnem času športne podatkov. Trenutno se zaposli tekem v živo novinarjem v Sloveniji. Potrebujemo ljudi, ki so starejši od 18 let, radi šport in govorijo vmesni angleško. Brez predhodnih izkušenj je potrebno, usposabljanje se mora tekma opravili pred začetkom pravih nalog. Mi plačati 35 € na tekmo ter da povrne svoje potne stroške.

Obiščite www.sportlivescouting.com za več informacij in nam pošljite e-pošto na info@sportlivescouting.com, če ste zainteresirani.

Žal mi je za angleški jezik, ampak jaz ne govorim slovenskimi zelo dobro, zato bom samo uporabo Google Translate za kopiranje in lepljenje.

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: Google [Bot] in 14 gostov