NK Zavrč

Ostale lige v Sloveniji
Odgovori
Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Zavrč

#121

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 06. Jun 2016 16:11

Haha kaka komedija

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Zavrč

#122

Odgovor Napisal/-a Astoria » 06. Jun 2016 17:38

Torej šlo bi se naj za 6.000€, ki jih je Zavrč dolgoval do enega izmed hrvaških nižjeligašev. To bi naj tudi plačali, a potrdila oziroma podpisa niso dobili.

Če bodo šli v drugo ligo, želijo že pozimi imeti točkovno prednost,,da se vrnejo nazaj. Pogodbe igralcev so take, da lahko odidejo zgolj ob odškodnini.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Zavrč

#123

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 06. Jun 2016 17:58

Mah hvala bogu... Oni so sramota za PLTS in še dobro, da jih je NZS poslala nekam. Že ta tiskovka danes je ena žalost od žalosti...

RobertH
Prispevkov: 224
Pridružen: 23. Maj 2016 20:04

Re: NK Zavrč

#124

Odgovor Napisal/-a RobertH » 06. Jun 2016 18:58

BOCo napisal/-a:Ravno to sem mislil že prej napisati, pa sem se raje ugriznil v jezik :mrgreen:

Počakajmo samo še, da na mesto predsednika pri Muri pride gospod Naslednji teden. :mrgreen:
Vidim,da si pristaš Nafte, jaz pa pristaš Mure...
Sam pa verjetno ne veš,da so Murine ambicije res prvoligaške vendar pa po vsej verjetnosti ne bodo šli na morebitni predlog NZS...Gospoda Naslednjega tedna pa že dolgo ni niti blizu Fazanerije ne da bi on opravil kakšno funkcijo...Zdaj imamo novega predsednika, ruske sponzorje, pojavljajo se novi sponzorji(omenja se celo Strabag iz Graza)....Kako je pri vaši Nafti me niti ne zanima in upam,da se srečava na tekmi....Lp

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Re: NK Zavrč

#125

Odgovor Napisal/-a BOCo » 06. Jun 2016 19:06

RobertH napisal/-a:
BOCo napisal/-a:Ravno to sem mislil že prej napisati, pa sem se raje ugriznil v jezik :mrgreen:

Počakajmo samo še, da na mesto predsednika pri Muri pride gospod Naslednji teden. :mrgreen:
Vidim,da si pristaš Nafte, jaz pa pristaš Mure...
Sam pa verjetno ne veš,da so Murine ambicije res prvoligaške vendar pa po vsej verjetnosti ne bodo šli na morebitni predlog NZS...Gospoda Naslednjega tedna pa že dolgo ni niti blizu Fazanerije ne da bi on opravil kakšno funkcijo...Zdaj imamo novega predsednika, ruske sponzorje, pojavljajo se novi sponzorji(omenja se celo Strabag iz Graza)....Kako je pri vaši Nafti me niti ne zanima in upam,da se srečava na tekmi....Lp
Vse skupaj je bilo mišljeno cinično in sem pač podal primer Mure (oz. so jo že fantje pred mano)
fuzbaler napisal/-a:Mura, jaz vam rečem, da bo Mura... :mrgreen:
, ki je napredovala v takratno prvo ligo s sredine lestvice. Kar je skorajda unikum v razvitih nogometnih državah.

Vsak "večji" klub ima prvoligaške ambicije. Kam bi pa prišli, če jih ne bi imeli. :gor:

Slovenija rabi močne klube, kot je naprimer Mura in čeprav sem pristaš Nafte si Prekmurje zasluži klub kot se šika. Pa naj bo to Mura, nimam nič proti... Upam, da se srečava na tekmi, spijeva kakšno pijačo ter podebatirava. :burzuj:

Debato pa lahko nadaljujeva v temi, ki je vsebinsko primerna in ne smetiva teme o NK Zavrču.

PS: O sponzorjih v Murski Soboti je brez veze razpravljat, ker je toliko zapisanega na lokalnih portalih, da glava peče. Aja, mene drugače zanima dogajanje v Muri. ;) Brez močnega konkurenta ni gledalcev in pravega nogometnega vzdušja na levem bregu reke Mure.

Sedaj pa konec offtopica.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Zavrč

#126

Odgovor Napisal/-a Astoria » 08. Jun 2016 20:35

Vuk za RTV SLO pravi, da je NZS naredila dve kardinalni napaki in da bo imela probleme zaradi tega z UEFO, kar bi jih naj stalo 15-20milio€. :roll:

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Re: NK Zavrč

#127

Odgovor Napisal/-a BOCo » 08. Jun 2016 20:41

Me ravno zanima od kje njemu te cifre... Aja od njegovih odvetnikov, ki imajo veze na UEFI :mrgreen:

Še videoprispevek, če koga zanima: http://4d.rtvslo.si/arhiv/prispevki-in- ... /174410153

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Zavrč

#128

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 08. Jun 2016 20:42

Bo novi predsednik UEFE tak porihtal da bo Vuk moral plačat teh 15-20 milijonov :mrgreen:

Če je res šlo samo za teh 6000 € potem je res bedno. So že marsikomu pogledali skozi prste pri mnogo večjih stvareh.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Zavrč

#129

Odgovor Napisal/-a Pietro » 09. Jun 2016 02:10

ebutaljib napisal/-a:Bo novi predsednik UEFE tak porihtal da bo Vuk moral plačat teh 15-20 milijonov :mrgreen:

Če je res šlo samo za teh 6000 € potem je res bedno. So že marsikomu pogledali skozi prste pri mnogo večjih stvareh.
No ja, niti ne. Res je, klubi imajo dolgove, ampak se pač dogovorijo za reprogramiranje in odlog, Zavrčani pa se z Mosorjem niso uspeli dogovoriti, oziroma jim Dalmatinci niso hoteli podpisati papirjev (predvidevam in ugibam, da so jih verjetno že nekajkrat namočili in se niso več hotli it takih igric). In jebiga, 6 jurjev gor ali dol. Ni vse štimalo s papirji in so pač bivši prvoligaš...

Vuk pa smešen s temi izjavami, še bolj smešno pa je, ko omenja šarlatanstvo... Meni ob teh besedah prav Zavrč pade na misel.

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Zavrč

#130

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 09. Jun 2016 08:06

Ma dejte no, če bi bilo samo teh 6000 bi bilo res smešno, Vuk ima še ogromno drugega masla na glavi, pa to mešetarjanje z igralci kot da so ........ Vuk ni nikoli nič kriv, vedno mu drugi nekaj nameščajo, barabe, on dela vse po predpisih, pa tudi po predpisih je opravil osebni stečaj, ritoznojčan efekt

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Zavrč

#131

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 09. Jun 2016 09:43

Jaz tud mislim da je še marsikaj drugega kot samo teh 6 jurjev oz. teh 6 jurjev je edino kjer so ga lahko dobili (to je tak kot Al Capone ko je mel marsikaj na glavi pa mu ničesar nikoli niso mogli dokazat, pol so ga pa na davke dobili :)) Tak so zdaj Vuka dobli na teh 6000 €.

Tisto kar sem pa zgoraj govoril da so že marsikomu spregledali še kaj večjega - recimo Radomlje - kako lahko že leta igrajo v 2. ligi brez enega samega sedišča na svojem stadionu, ko pa je pogoj za drugo ligo 500 sedišč? :roll: Pa Brda mislim da tud nimajo niti enega sedišča pa bodo v drugi ligi. Pol klubov v drugi ligi ne izpolnjuje tega pogoja pa nekateri že leta igrajo v 2.SNL.

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Zavrč

#132

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 09. Jun 2016 10:34

ebutaljib napisal/-a:Jaz tud mislim da je še marsikaj drugega kot samo teh 6 jurjev oz. teh 6 jurjev je edino kjer so ga lahko dobili (to je tak kot Al Capone ko je mel marsikaj na glavi pa mu ničesar nikoli niso mogli dokazat, pol so ga pa na davke dobili :)) Tak so zdaj Vuka dobli na teh 6000 €.

Tisto kar sem pa zgoraj govoril da so že marsikomu spregledali še kaj večjega - recimo Radomlje - kako lahko že leta igrajo v 2. ligi brez enega samega sedišča na svojem stadionu, ko pa je pogoj za drugo ligo 500 sedišč? :roll: Pa Brda mislim da tud nimajo niti enega sedišča pa bodo v drugi ligi. Pol klubov v drugi ligi ne izpolnjuje tega pogoja pa nekateri že leta igrajo v 2.SNL.
Krka nima stadiona nima primernega stadiona za 1 ligo pa je igrala, Aluminij že v prejšnjem igranju v 1 ligi ni izpoljeval pogojev pa je igral, kakor bo tudi letos. Če lahko igra Aluminij 1 ligo na takem stadionu, bi lahko tudi Dob. Po drugi strani pa kdo bo potem sploh lahko igral, malo je stadionov, ki izpolnjujejo pogoje

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Zavrč

#133

Odgovor Napisal/-a Pietro » 09. Jun 2016 11:27

ebutaljib napisal/-a:Tisto kar sem pa zgoraj govoril da so že marsikomu spregledali še kaj večjega - recimo Radomlje - kako lahko že leta igrajo v 2. ligi brez enega samega sedišča na svojem stadionu, ko pa je pogoj za drugo ligo 500 sedišč? :roll: Pa Brda mislim da tud nimajo niti enega sedišča pa bodo v drugi ligi. Pol klubov v drugi ligi ne izpolnjuje tega pogoja pa nekateri že leta igrajo v 2.SNL.
Pa saj Radomlje majo tribune, čeprav je res, da na njej ni sedežev, zgolj lesene klopi, podobno kot recimo v Brežicah.
Za Brda se pa motiš, so se infrastrukturno možno posodobili, tudi tribuna je čisto spodobna za njihove razmere, na kontra strani pa še manjša VIP tribuna.
https://snportal.si/2-liga/odlocal-bo-p ... beltincih/

Pri Dobu pa ni bla problem zgolj tribuna, ampak tudi bližina ograje, predvsem pa slačilnice, kolko sem jaz obveščen.

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Zavrč

#134

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 09. Jun 2016 11:31

Ja saj zato pa pravim da teh 6 jurjev ni nič in da je to potem zajebavanje.

Nimam pa prav nobenih dvomov da se v Zavrču že od vsega začetka na veliko muti in da bi takšne prakse morale bit prepovedane. Ampak dokazano pa ni nič. Na teh 6 jurjev so se zdaj obesli, da so jih lahko vrgli iz prve lige.

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Zavrč

#135

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 09. Jun 2016 11:37

V pravilih licenciranja piše da morajo sedišča obvezno biti ločena (posamezni stoli) in oštevilčena -se pravi klopce odpadejo - in da jih mora biti vsaj 500 za drugo ligo in vsaj 1500 za prvo. In to je označeno z A, kar pomeni da tu ni trte mrte (oznaki sta še B brez katere tud gre ampak s kaznijo in C kar pomeni samo priporočilo).

Brezveze pisat neka pravila, če se potem tega ne držiš. Boljše da maš zelo nizke pogoje pa da se jih striktno držiš, kot pa da maš ne vem kake standarde, ki pa se jih redno ne držiš :P Ali pa še huje, pri nekaterih se jih striktno držiš, pri drugih pa ne :roll:

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Zavrč

#136

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 09. Jun 2016 11:51

Pietro napisal/-a:
ebutaljib napisal/-a:Tisto kar sem pa zgoraj govoril da so že marsikomu spregledali še kaj večjega - recimo Radomlje - kako lahko že leta igrajo v 2. ligi brez enega samega sedišča na svojem stadionu, ko pa je pogoj za drugo ligo 500 sedišč? :roll: Pa Brda mislim da tud nimajo niti enega sedišča pa bodo v drugi ligi. Pol klubov v drugi ligi ne izpolnjuje tega pogoja pa nekateri že leta igrajo v 2.SNL.
Pa saj Radomlje majo tribune, čeprav je res, da na njej ni sedežev, zgolj lesene klopi, podobno kot recimo v Brežicah.
Za Brda se pa motiš, so se infrastrukturno možno posodobili, tudi tribuna je čisto spodobna za njihove razmere, na kontra strani pa še manjša VIP tribuna.
https://snportal.si/2-liga/odlocal-bo-p ... beltincih/

Pri Dobu pa ni bla problem zgolj tribuna, ampak tudi bližina ograje, predvsem pa slačilnice, kolko sem jaz obveščen.
V Dobu so ograjo premaknili, ko so zgradili dodatno igrišče, samo je verjetno še vedno preblizu. V Radomljah pa investrirajo na osnovi dohodkov, kar pa gre počasi, se pa premika, v nekatreih klubih se pa nič ne premakne kvečjemu se še dolgovi kopičijo

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Zavrč

#137

Odgovor Napisal/-a Pietro » 09. Jun 2016 11:57

ebutaljib napisal/-a:V pravilih licenciranja piše da morajo sedišča obvezno biti ločena (posamezni stoli) in oštevilčena -se pravi klopce odpadejo - in da jih mora biti vsaj 500 za drugo ligo in vsaj 1500 za prvo. In to je označeno z A, kar pomeni da tu ni trte mrte (oznaki sta še B brez katere tud gre ampak s kaznijo in C kar pomeni samo priporočilo).

Brezveze pisat neka pravila, če se potem tega ne držiš. Boljše da maš zelo nizke pogoje pa da se jih striktno držiš, kot pa da maš ne vem kake standarde, ki pa se jih redno ne držiš :P Ali pa še huje, pri nekaterih se jih striktno držiš, pri drugih pa ne :roll:
Jap, to je res. Ampak po tem takem tudi Zavrč tega ne izpolnjuje, ker tudi nova tribuna nima niti tisoč sedežev...

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Zavrč

#138

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 09. Jun 2016 12:08

Ja saj. Pa tud na tistih (neprvoligaških) stadionih kjer je več kot 1500 sedežev so ponavadi v takem stanju da jih je pol polomljenih in se na njih v bistvu ne da sedet :)

V glavnem brezveze vse skup.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Zavrč

#139

Odgovor Napisal/-a Pietro » 09. Jun 2016 12:51

Ma ja, sicer za Aluminij bi bila opcija lahko Ptuj, do katerega itak pljunejo pa so tam, ampak kolko poznam Kidričane, bodo rajši igrali MNZ ligo kot pa 1. SNL na Ptuju.. D:

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Zavrč

#140

Odgovor Napisal/-a Astoria » 14. Jun 2016 07:54

Vuk odhaja iz Zavrča, slednji tudi uradno v drugi ligi

http://siol.net/sportal/nogomet/miran-v ... vrc-419617

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov